PRAKTICKÉ PROŽITKOVÉ WORKSHOPY

Workshopy probíhají v odlehčené atmosféře, v menší skupině. Jsou uchopitelné, praktické a prožitkové. Věřím, že tak si odneseme do života nejvíce. Ve skupině se navíc vzájemně velmi inspirujeme. Témata jsou různá od sebepoznání, stress management po nalezení vlastního smyslu a vnitřní motivace.

SEBEPOZNÁNÍ  "KDO JSEM"
NAJDI SI SVŮJ SMYSL
JAK PRACOVAT SE STRESEM

SEBEPOZNÁNÍ "KDO JSEM"

2 DENNÍ WORKSHOP

Workshop je zaměřen na porozumění sami sobě a zlepšení komunikace s ostatními.

  • v práci trávíme více času než se svými blízkými, vyčerpává nás nebo nabíjí?
  • nejlépe se nám žije když známe své silné stránky, opravdu je známe?
  • každý člověk je jiný, jak spolu mohou různé typy efektivně komunikovat? Proč si s někým rozumíme více a s někým méně?
  • Jaká je síla neverbální komunikace a jaké jsou nejčastější bariéry komunikace?

To vše spolu budeme interaktivně objevovat. Workshop je určený všem, kteří se chtějí na chvíli zastavit a zjistit, co je baví, kde mají sílu a jak zlepšit spolupráci a vztahy s ostatními lidmi. Vše si prakticky vyzkoušíme.

ZNÁT SVŮJ SMYSL JE ZÁKLADEM ŽIVOTA
2 DENNÍ WORKSHOP

Znát svůj smysl v životě je jako znát svůj kompas, který je naším navigátorem na cestě. Slouží hlavně k tomu, abychom se zorientovali a šli cestou, která nás baví a život nám pomáhá prožívat a ne přežívat. Abychom mohli odhalit to, co nás skutečně baví a dává smysl našemu životu, je potřeba se zamyslet nad našimi životními příběhy, ty nám pomohou hodně odhalit.

Ve 2 denním workshopu, který je praktický a prožitkový, budeme v malých skupinkách sdílet a pomáhat si tvořit každý svůj smysl. Tento workshop je velmi silný, celkem jím již prošlo přes 200 lidí, z nichž někteří si svůj život neuvěřitelně prohloubili.

JAK PRACOVAT SE STRESEM
2 DENNÍ WORKSHOP

Stres je opakem harmonie, když s ním dobře nepracujeme a tělo je dlouhodobě v nerovnováze, může nám velmi škodit. Podle Bruce Liptona má 90% nemocí příčinu ve stresu.

Na tomto workshopu budeme poznávat co je to stres, proč se nám v životě vytváří, k čemu je dobrý/špatný,. Důležité je také vědět, jak s ním můžeme pracovat a nebojovat, raději ho přijmout a naučit se eliminovat. Existuje spousta jednoduchých technik, které můžeme okamžitě a prakticky použít v denním životě. Budeme se je spolu učit.