TERAPIE

Baví mě být nápomocná při objevování sebe samých, zaměřuji se na pomoc lidem prozkoumat kým jsou, co je blokuje, stresuje, posouvá, kam směřují a jaký je jejich smysl. I třeba to, jaká práce by pro ně byla naplňující. Vnímám, že harmonie může nastat buď prací s myslí nebo tělem, kombinace je ideální. To vše probíhá v přátelském a bezpečném prostředí. Terapie trvá v průměru 1,5-2h.

V RÁMCI TERAPIE SI MŮŽETE VYBRAT

KOUČINK
PSYCH K
PRANIC HEALING
DOLQUEST
REIKI
TOK SEN

KOUČINK

Při individuálních sezeních používám CO-ACTIVE koučink (pracujeme ve společném propojení) nejprve zjistíme, na co se zaměříme, na čem budeme pracovat. Téma se může změnit poté, co ho rozebereme a ponoříme se více do hloubky. Vzhledem k mé dlouholeté praxi v korporaci, umím pomoci s pracovními tématy.

Intuitivně během sezení používám vhodné metody, které člověka posouvají dál. Na konci každého sezení si řekneme, na čem budeme v mezidobí pracovat.

Při každé terapii nasloucháme svému tělu, když jsme vnímaví, perfektně nám pomáhá. Můžeme využívat různých technik na uvolnění ať je to Body talk, Tok sen (thajská pradávná technika k uvolnění těla používající dřevěné paličky), techniky mindfulness nebo různá energetická cvičení.

PSYCH-K® - PRÁCE S PODVĚDOMÝMI PROGRAMY

PSYCH-K® je velmi účinná metoda, která nám umožňuje změnit a přeprogramovat podvědomé programy z omezujících na podporující.

PSYCH-K® využívá nejmodernější poznatky z oblasti epigenetiky, a psychoneuroimunologie. Dá se použít nejen na přeprogramování podvědomí, ale také na zpracování stresových situací.

95% našeho vědomí tvoří naše podvědomí. Tam  máme uložena všechna přesvědčení, která tvoří filtr, přes který vnímáme svět okolo nás. Pokud máme přesvědčení, že svět je přátelský a přívětivý, pak je. Pokud máme přesvědčení, že musíme neustále o něco bojovat, pak to tak je. Každý si tvoříme svůj mikrosvět díky "pravdě", které věříme, ať už vědomě, či nevědomě. Celý proces se řídí moudrostí našeho těla. Při testování podporujících i omezujících přesvědčení využíváme svalový test. Když přepíšeme software své mysli, změníme obraz svého života...

Autorem metody Psych-K je psychoterapeut Rob Williams a nejznámějším jejím propagátorem je přední buněčný biolog, otec epigenetiky a univerzitní pedagog Dr. Bruce H. Lipton, PhD., autor světových bestselerů Biologie víry, Spontánní evoluce, který říká:

"PSYCH-K představuje jeden z nejdůležitějších procesů umožňující rychlou a účinnou změnu našich životů, která je nyní na planetě k dispozici."  https://www.brucelipton.com

Více informací v angličtině na  https://www.psych-k.com

PRANIC HEALING - PRÁCE S ENERGIÍ TĚLA

Prána je staré slovo ze sanskritu, které znamená životní síla, v Číně je nazývána chi a v Japonsku Ki. Pranic Healing je systém přírodních léčivých technik, které používají pránu při léčení nemocí. Je to velmi silná a účinná technika. Lidské tělo má úžasnou schopnost sebeléčení a sebeuzdravení. Pranic Healing podporuje tuto jeho schopnost tím, že pročišťuje a energetizuje energetický systém člověka, který prostupuje a ovlivňuje fyzické tělo. Pranic Healing je bezdotyková, otestovaná a propracovaná technika, která funguje na základě přírodních zákonů, které jsme se ve škole neučili. Pranic Healing je určen k doplnění moderní medicíny. Nejedná se o náhradu lékaře ani moderní medicíny. Práničtí léčitelé nezasahují do léčby předepsané lékaři, nediagnostikují, ale používají lékařskou diagnózu jako základ pro léčení energií.   

DOLQUEST - PRAKTICKÝ OSOBNOSTNÍ TEST

Dolquest je sebepoznávací online test (v tuto chvíli je pouze k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině či španělštině). Je založen na fungování mozkových hemisfér a poskytne nám velmi dobrý vhled do toho jak fungujeme, co je pro nás důležité, jak se rozhodujeme a ukáže proč si s někým rozumíme více a s někým méně. Najdeme v něm i náš skrytý potenciál. Sebepoznávacích testů je velké množství, tento mám ráda díky jeho praktičnosti a vhledu nejen do našeho nitra, ale i proto, že přináší pochopení druhých. Společně si test na sezení vyhodnotíme a obdržíte detailní prezentaci s výsledky. 

Více informací najdete na:      https://www.dolquest.com 

REIKI - JAPONSKÁ ENERGETICKÁ TECHNIKA

Reiki je japonská energetická technika stará několik tisíc let. Jedná se o doplňkový nebo alternativní přístup ke zdraví a  využívá se jako způsob léčby příznaků a zlepšení celkové pohody. Během terapie reiki se položí ruce buď přímo na vás, nebo těsně nad vás, aby se dosáhlo rozproudění energie a stimulace přirozené léčivé schopnosti vašeho těla.

Energie reiki proudí sama do nejvíce poškozených míst. Tedy tam, kde je jí momentálně nejméně. Je to podobné jako voda. Ta také teče do nejnižšího místa.

Pro mnohé může reiki znamenat okamžitou úlevu, pomáhá uvolňovat blokády, zmírňovat bolest, může urychlit léčebný proces, navodit relaxaci, harmonizovat čakry a celé energetické pole. 

TOK SEN - UVOLŇUJÍCÍ TERAPIE TĚLA

Tok sen je staletí používaná terapie pocházející z oblasti Chiang-Mai v severním Thajsku, vyvinutá buddhistickými mnichy. Tato terapie se zaměřuje na tlakové body a energetické dráhy v těle. Jedná se o rytmické klepání za pomoci dřevěného kladívka a paličky (vyrobené z kůry stromu tamarinu). Jemnými rytmickými vibracemi se uvolňuje ztuhlé tělo, oživuje proudění zablokované energie a vytváří relaxaci v hlubší úrovni těla. Velmi relaxačně a blahodárně působí i rytmický zvuk, který kladívko a palička vydávají. Je to velice účinná a nijak zvlášť bolestivá technika. 

Tok sen dokáže příznivě ovlivnit:

  • bolesti zad, ramen, rukou i nohou
  • odstranění negativní energie a zmírnění svalového napětí
  • špatný oběh cévního i lymfatického systému