REFERENCE

Andrea Němcová


"Milá Marci, som vďačná a šťastná, že som na svojej transformačnej ceste stretla práve Teba. Máš môj veľký obdiv k zmenám, ktoré si vo svojom živote urobila, Tvojej neutíchajúcej chuti a záujmu sa učiť a rozvíjať, Tvojej anjelskej energii a autentickosti.

Máš ten dar sa výborne "naladiť " a vytvoriť bezpečný a pozitívny priestor na zmeny či nový uhol pohľadu. Si vnímavá, do našich individuálnych stretnutí vždy vkladáš svoje srdce a svoje vlastné prežitky, p reto si uveriteľná a inšpiratívna. Moja cesta pokračuje, ale už dnes viem, že som sa aj vďaka Tebe posunula vo svojom živote ďalej, získala väčšiu sebadôveru, uvedomila si čo znamená sebaláska a veľmi sa teším na úplne novú a radostnú životnú etapu, ktorá ma čaká..." 

Antonín Jiroušek

HR ředitel HOPI Holding


"S Marcelou spolupracujeme již několik let. Za tu dobu jí bereme jako nedílnou součást naší firmy. Společně jsme vytvořili rozvojový program manažerských dovedností, kterým prošlo více než 150 manažerů (CZ i SK). Marcely tréninky rozvíjejí naše lidi nejen z pracovní, ale také z osobní stránky a zároveň mají teambuildingový charakter. Její tréninky patří u nás mezi ty nejoblíbenější."Jitka H.

účastnice workshopu "Najdi si svůj smysl"

Tuto zprávu jsem obdržela k narozeninám rok po workshopu

"Ahoj Marci, je to přesně rok od purpose workshopu a já cítím jak mě to strašně moc posunulo ve všech oblastech života. Máme nový byt, mladší dcera má super novou speciální školu, starší dcerka se rapidně zlepšila ve škole a v pohodě se dostane na gympl, mám novou práci která mi více sedí, zbavila jsem se 8 kil co mi překážely a tak nějak jsem víc v klidu. No myslím, že je důležité Ti dát feedback, že to co děláš, děláš fakt výborně! Měj se krásně užij si narozeninový den a přeju krásný advent. Jitka"