Seminář "NAJDI SI SVŮJ SMYSL" 8.-9.10.2022

20.04.2022

Znát SVŮJ SMYSL V ŽIVOTĚ  je jako znát svůj KOMPAS, který je naším navigátorem na cestě. Slouží hlavně k tomu, abychom  v sobě objevili cestu, která nás baví a pomáhá nám ŽIVOT PROŽÍVAT  A NE PŘEŽÍVAT. Abychom mohli odhalit to, co dává smysl našemu životu, je dobré se zamyslet nad našimi životními příběhy, ty nám pomohou mnohé odhalit.

Ve 2 denním workshopu, který je PRAKTICKÝ A PROŽITKOVÝ, si budeme v malých skupinkách vzájemně pomáhat objevovat skrze sdílení a tvořit každý ten svůj smysl. Tento workshop je velmi silný, celkem jím již prošlo přes 200 lidí, z nichž někteří si svůj ŽIVOT ÚŽASNĚ ZMĚNILI  a prohloubili.


KDY8. - 9.10. 2022  (9:00-17:00)

KDE: Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2 (u Botanické zahrady pod Karlovým náměstím)

JAK SE PŘIHLÁSIT:  pište na email: marcela@inharmony.cz  nebo na telefon 602 572 490 (ideálně do 30.9.2022 včetně), počet míst je omezen

CENA: 3.500 Kč


Jitka H.

účastnice workshopu "Najdi si svůj smysl"

"Ahoj Marci, je to přesně rok od workshopu "Najdi si svůj smysl" a já cítím jak mě to strašně moc posunulo ve všech oblastech života. Máme nový byt, mladší dcera má super novou speciální školu, starší dcerka se rapidně zlepšila ve škole a v pohodě se dostane na gympl, mám novou práci která mi více sedí, zbavila jsem se 8 kil co mi překážely a tak nějak jsem víc v klidu. No myslím, že je důležité Ti dát feedback, že to co děláš, děláš fakt výborně! Měj se krásně a přeju krásný advent. Jitka"